Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
obojętnie czy pół, czy cały etat, ale to chyba tylko w naszym kraju możliwe jest, że ludzie, którzy m,ają na pieńku z wymiarem sprawiedliwości pracują w oświacie i maja wpływ na wychowanie naszych dzieci i młodzieży. Wyliczę tylko kilka przykładów: kurator, księgowy w kuratorium, v-ce dyr KOEN, pedagożki w szkołach, które mają "lepkie" rączki, dyrektorzy szkół... DEGRENGOLADA!
Wracając do sprawy: co z karierą zawodową państwa S. ? Czy ten pan nadal pracuje w KOEN, gdzie obraca się pieniędzmi na szkoły? A pani S. jest pedagogiem? To taka ciekawostka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wracając do sprawy: co z karierą zawodową państwa S. ? Czy ten pan nadal pracuje w KOEN, gdzie obraca się pieniędzmi na szkoły? A pani S. jest pedagogiem? To taka ciekawostka...
A co to za różnica, skoro w szkołach mamy dyrektorów obracających szkolnymi pieniędzmi, mieliśmy vice w zasiegu którego były miliony publicznych finansów, a teraz piastuje inne funkcje i co niektórym jakoś to nie przeszkadza. A przecież na sumieniu mają takie same przewinienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wyobraź sobie , że nie czerpałam , ani nie czerpię korzysci z koryta, które usypywał Czubinski, tak jak i nie czerpię z tego i może dlatego stać mnie na obiektywizm, a którego Tobie brakuje w swoim krasnickim patriotyzmie. Bronię Czubinskiego, bo ta władza nie jest niczym lepszym od jego władzy, tyle że bardziej opiera sie na wciskaniu taniej propagandy, mydleniu oczu ludziom i wiecznym zasłanianiu swoich działań tym co zrobił, a czego nie zrobił jej poprzednik. I pewnie nie tylko ja wolę taką kiełbaskę wyborczą i piwo z browariów, z których skorzystac mogą wszyscy mieszkancy bez wyjątku, niż żeby za nasze pieniądze, korzystajac z najwyzszych standardów gosciły się zagraniczne delegacje. Za samo ich zakwaterowanie w cenie 32 tysiacy, nie licząc kosztów wszystkich pozostałych atrakcji, ilez to by można było rodzin wyzywić taką kiełbaską wyborczą. Lodowisko, chociaż trochę nietrafiony pomysł, ale też było dla nas i każdy mógł z niego korzystać, a o czym nie można powiedzieć w przypadku sponsorowania określonym grup, z których korzysta tylko zamknięta ilość osób, a cała reszta ma jedno gówno z tego. Tak naprawde to najwazniejsze sa działania, które mogą słuzyć wszystkim, tak jak taki zalew, który przyciąga tłumy mieszkanców, którzy nie patrzą czy mozna sie w nim kąpac czy tez nie. A nawet fontanna, dająca w parku relaks tym mieszkancom.Może jej cena i była przesadzona, ale to jest nowoczesna fontanna, a nie taka zwykła jakie kiedyś robiono. Ale jeżeli twierdzisz, że za 1/5 jej ceny można zrobić identyczną, to rzeczywiście nie jest drogo i taką szansę moze wykorzystać obecny pan burmistrz stawiając nam taką samą w Starym w parku jordanowskim, którego to właśnie planowana jest rewitalizacja. Tylko niech nie zapomni rachunku z dokładnym zestawieniem za jej zrobienie podać do publicznej wiadomości,żebysmy mogli sobie porównac i się naocznie przekonac, da się czy sie nie da. No i teraz odwieczny problem jaki stanowi strefa.Jej zrobienie nie od samego Czubinskiego zalezało, przy tym pomija sie fakt, że gdyby nie kryzys i trudna sytuacja , w jakiej znalazła sie fabryka być moze nigdy nie dostalibysmy pozwolenia na jej utworzenie. A czubinski zrobił tyle ile dał rade, na ile mu czas przed wyborami pozwolił.Reszta należy do jego następcy, a który oprócz planów sprzedazy terenu albo oddania go w wieczyste uzytkowanie na 99 lata, nie widac , żeby podjął jakiekolwiek kroki zmierzające do jej zagospodarowania. Nawet w budzecie na 2012, nie zostały na nią przewidziane żadne środki.A to dowodzi, ze dla obecnego układu, zarówno przed wyborami jak i teraz, strefa stała się jedynie taryfą przetargową, przy pomocy której można przykopac poprzednikowi. I nie trzeba być z koryta, żeby widziec, ze Włodarczyk jak na razie niewiele robi.Szuka tylko wymówek, zwalając wszystko na poprzednika, a przy tym zajęty jest kupowaniem poparcia dla ciągłości pisowskiej władzy. A na to, to jej pieniędzy nie brakuje i nie załuje srodków, i bycie w bagnie jej nie przeszkadza.A robić zacznie w roku wyborczym, żeby na czas wyborów zostało to dobrze zapamiętane.I to jest ten czas potrzebny do poukładania. Chociaż w sumie tak naprawde to nie wiadomo,co ta władza ma układać.
Zawsze staram sie byc obiektywny, ale jestem zbzyt inteligentny zeby dac sobie zamydlic oczy tanimi obietnicami czy rzeczami materialnymi typu kielbasa, piwo czy lodowiska i inego typu "atrakcje". Moim zdaniem to calkowity brak honoru aby w taki sposob dazyc do wygrania kolejnych wyborow i przedluzenia sobie cieplej posadki, a raczej furtki do kolejnych lewych interesow i ciaglego napelnianbia wspomnianego juz koryta. Zalew, obwodnica robiona na prędce,o wiele za droga hala i inne niby "sukcesy" czubinskiego, fakt faktem te rzeczy powstaly ale nie za takie pieniadze jak powinny. Tak robi cala platforma obywatelska, skutecznie rozkrada nasz kraj od kilku lat. Kazdy chwali tuska za to ze jako jedyny kraj mielismy dodatni PKB w Europie. W rzeczywistosci ten wzrost mogl byc o wiele wiekszy, a tak mamy ciagle powiekszajaca sie dziure budzetowa. Poczytaj sobie co na ten temat mowia ekonomisci z tytulem profesora. Mamy wciaz powiekszajaca sie biurokracje, w tamtym roku przybylo 100 tysiecy "miejsc" dla takich osob dla ktorych poswiecony jest ten artykul.... Tak sie sklada ze przechodzilem kilka razy obok tego "lodowiska" uwierz ze nie widzialem tam nikogo kto by jezdzil. Wytlumcz mi co jest takiego nowoczesnego w tej fontannie? i czym sie ona różni od tych co byly kiedys? że swieci? no i to jest takie nowoczesne? te swiatelka przypominaja mi moje wiszace na choince...przpadkowo ogladalem ostatnio urywki debaty i wypowiedz pana Sznajdra na temat ich planow za czasow ich pierwszej kadncji w radzie, chodzi mi o stworzenie krasnika jako miasta sportowo-rekreacyjnego...obiekty powstaly...no dobra... ale dlaczego nie ma w krasniku zadnego hotelu? gdzie maja nocowac turysci, sportowcy i inni...dlaczego nie ma krasnika na liscie miast atrakcyjnych turystycznie? przeciez takowe walory posiada? zaden inwestor nie wybuduje tu hotelu poniewaz nie bedzie mu sie oplacalo...nie dostatnie "znizki" bo nie jestesmy na tej liscie...to miejsce zosatlo odstapione(czt.sprzedane) innemu miastu...dlaczego o tym nikt nie mowi...pieniadze pozyskane z unii na inwestycje bardzo slabe na tle innych miast...tworzenie srodowiska nowobogackich krasniczan sposobem znjomosci, lapowkarstwa ktore niemal pozniej przerodzilo sie w dyktature...paniczny strach przed starata posady...nieczyste zagrywki typu podrzucanie narkotykow kontrkandydatowi...cyrki z debata w "telewizji" ktora skutecznie manipuluje starsze pokolenie krasniczan...takiego chcesz miec burmistrza? to byla dla Ciebie dobra wladza? Ja wcale nie uwazam że pan Włodarczyk jest super burmistrzem, świadczyc moga o tym jego wypowiedzi publiczne a w zasadzie ich proby...ocenimy go pod koniec kadencji za to co zrobi...ale jestem przekonany ze nie bedzie mial tylu spraw sadowych na glowie co jego poprzednik...i ze bedzie gral fair w nastepnych wyborach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin patriota napisał:
Zawsze staram sie byc obiektywny, ale jestem zbzyt inteligentny zeby dac sobie zamydlic oczy tanimi obietnicami czy rzeczami materialnymi typu kielbasa, piwo czy lodowiska i inego typu "atrakcje". Moim zdaniem to calkowity brak honoru aby w taki sposob dazyc do wygrania kolejnych wyborow i przedluzenia sobie cieplej posadki, a raczej furtki do kolejnych lewych interesow i ciaglego napelnianbia wspomnianego juz koryta. Zalew, obwodnica robiona na prędce,o wiele za droga hala i inne niby "sukcesy" czubinskiego, fakt faktem te rzeczy powstaly ale nie za takie pieniadze jak powinny. Tak robi cala platforma obywatelska, skutecznie rozkrada nasz kraj od kilku lat. Kazdy chwali tuska za to ze jako jedyny kraj mielismy dodatni PKB w Europie. W rzeczywistosci ten wzrost mogl byc o wiele wiekszy, a tak mamy ciagle powiekszajaca sie dziure budzetowa. Poczytaj sobie co na ten temat mowia ekonomisci z tytulem profesora. Mamy wciaz powiekszajaca sie biurokracje, w tamtym roku przybylo 100 tysiecy "miejsc" dla takich osob dla ktorych poswiecony jest ten artykul.... Tak sie sklada ze przechodzilem kilka razy obok tego "lodowiska" uwierz ze nie widzialem tam nikogo kto by jezdzil. Wytlumcz mi co jest takiego nowoczesnego w tej fontannie? i czym sie ona różni od tych co byly kiedys? że swieci? no i to jest takie nowoczesne? te swiatelka przypominaja mi moje wiszace na choince...przpadkowo ogladalem ostatnio urywki debaty i wypowiedz pana Sznajdra na temat ich planow za czasow ich pierwszej kadncji w radzie, chodzi mi o stworzenie krasnika jako miasta sportowo-rekreacyjnego...obiekty powstaly...no dobra... ale dlaczego nie ma w krasniku zadnego hotelu? gdzie maja nocowac turysci, sportowcy i inni...dlaczego nie ma krasnika na liscie miast atrakcyjnych turystycznie? przeciez takowe walory posiada? zaden inwestor nie wybuduje tu hotelu poniewaz nie bedzie mu sie oplacalo...nie dostatnie "znizki" bo nie jestesmy na tej liscie...to miejsce zosatlo odstapione(czt.sprzedane) innemu miastu...dlaczego o tym nikt nie mowi...pieniadze pozyskane z unii na inwestycje bardzo slabe na tle innych miast...tworzenie srodowiska nowobogackich krasniczan sposobem znjomosci, lapowkarstwa ktore niemal pozniej przerodzilo sie w dyktature...paniczny strach przed starata posady...nieczyste zagrywki typu podrzucanie narkotykow kontrkandydatowi...cyrki z debata w "telewizji" ktora skutecznie manipuluje starsze pokolenie krasniczan...takiego chcesz miec burmistrza? to byla dla Ciebie dobra wladza? Ja wcale nie uwazam że pan Włodarczyk jest super burmistrzem, świadczyc moga o tym jego wypowiedzi publiczne a w zasadzie ich proby...ocenimy go pod koniec kadencji za to co zrobi...ale jestem przekonany ze nie bedzie mial tylu spraw sadowych na glowie co jego poprzednik...i ze bedzie gral fair w nastepnych wyborach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin patriota napisał:
Zawsze staram sie byc obiektywny, ale jestem zbzyt inteligentny zeby dac sobie zamydlic oczy tanimi obietnicami czy rzeczami materialnymi typu kielbasa, piwo czy lodowiska i inego typu "atrakcje". Moim zdaniem to calkowity brak honoru aby w taki sposob dazyc do wygrania kolejnych wyborow i przedluzenia sobie cieplej posadki, a raczej furtki do kolejnych lewych interesow i ciaglego napelnianbia wspomnianego juz koryta. Zalew, obwodnica robiona na prędce,o wiele za droga hala i inne niby "sukcesy" czubinskiego, fakt faktem te rzeczy powstaly ale nie za takie pieniadze jak powinny. Tak robi cala platforma obywatelska, skutecznie rozkrada nasz kraj od kilku lat. Kazdy chwali tuska za to ze jako jedyny kraj mielismy dodatni PKB w Europie. W rzeczywistosci ten wzrost mogl byc o wiele wiekszy, a tak mamy ciagle powiekszajaca sie dziure budzetowa. Poczytaj sobie co na ten temat mowia ekonomisci z tytulem profesora. Mamy wciaz powiekszajaca sie biurokracje, w tamtym roku przybylo 100 tysiecy "miejsc" dla takich osob dla ktorych poswiecony jest ten artykul.... Tak sie sklada ze przechodzilem kilka razy obok tego "lodowiska" uwierz ze nie widzialem tam nikogo kto by jezdzil. Wytlumcz mi co jest takiego nowoczesnego w tej fontannie? i czym sie ona różni od tych co byly kiedys? że swieci? no i to jest takie nowoczesne? te swiatelka przypominaja mi moje wiszace na choince...przpadkowo ogladalem ostatnio urywki debaty i wypowiedz pana Sznajdra na temat ich planow za czasow ich pierwszej kadncji w radzie, chodzi mi o stworzenie krasnika jako miasta sportowo-rekreacyjnego...obiekty powstaly...no dobra... ale dlaczego nie ma w krasniku zadnego hotelu? gdzie maja nocowac turysci, sportowcy i inni...dlaczego nie ma krasnika na liscie miast atrakcyjnych turystycznie? przeciez takowe walory posiada? zaden inwestor nie wybuduje tu hotelu poniewaz nie bedzie mu sie oplacalo...nie dostatnie "znizki" bo nie jestesmy na tej liscie...to miejsce zosatlo odstapione(czt.sprzedane) innemu miastu...dlaczego o tym nikt nie mowi...pieniadze pozyskane z unii na inwestycje bardzo slabe na tle innych miast...tworzenie srodowiska nowobogackich krasniczan sposobem znjomosci, lapowkarstwa ktore niemal pozniej przerodzilo sie w dyktature...paniczny strach przed starata posady...nieczyste zagrywki typu podrzucanie narkotykow kontrkandydatowi...cyrki z debata w "telewizji" ktora skutecznie manipuluje starsze pokolenie krasniczan...takiego chcesz miec burmistrza? to byla dla Ciebie dobra wladza? Ja wcale nie uwazam że pan Włodarczyk jest super burmistrzem, świadczyc moga o tym jego wypowiedzi publiczne a w zasadzie ich proby...ocenimy go pod koniec kadencji za to co zrobi...ale jestem przekonany ze nie bedzie mial tylu spraw sadowych na glowie co jego poprzednik...i ze bedzie gral fair w nastepnych wyborach...
Nie przeceniaj tak swojej inteligencji. Ludzie nie są tacy głupi jak Ci sie wydaje i dobrze wiedzą czemu służy kiełbasa wyborcza. W taki sposób, jaki wymieniasz wykorzystują wszyscy bez róznicy z jakiego ugrupowania politycznego sie wywodzą i tak samo w odpowiednim czasie zrobi z niej użytek obecna władza, ona już od poczatku kadencji sponsorując kogo tylko może, kupuje sobie sprzymierzeńców na dalszą drogę. A w tym wszystkim chodzi o fakt, że za tę kiełbasę wyborczą płacimy z własnych podatków i w takim przypadku raczej każdy by wolał, żeby nawet w najprostszej, tandetnej postaci wróciła do niego, niż by miał z niej korzystac ktos całkiem obcy albo tylko określone grupy. I prawie każdy by wolał, żeby postawić mu nawet takie tandetne lodowisko, żeby mógł sie poślizgać kiedy najdzie go na to ochota, niż żeby te pieniądze wydac na wystawne ugoszczenie zagranicznych delegacji, z których miasto z jego mieszkancami nic kompletnie nie mają. Tyle tylko, że ze swoich podatków zafundowali im najwyzszą jakosc atrakcji, o jakiej sami mogliby tylko pomarzyć, a pan burmistrz pokazac sie na co to go stać za publiczne pieniądze przy jednoczesnym fundowaniu zaciskania pasa ze względu na oszczędności tym samym podatnikom. I nie ma co do tej całej sytuacji z zawyżaniem kosztów inwestycji zrzucac na Tuska. Skuteczne rozkradanie naszego kraju mamy od początku budowania demokracji w Polsce. Uczestniczą w tym wciąz ci sami ludzie, którzy na przestrzeni tego czasu tylko pod pod innymi szyldami działali, a dołączają do nich nowi, którzy tylko biora przykład z tych już wprawionych.A rozrzutnosci na górze nawet opozycja nie jest przeciwna, która tak samo patrzy, żeby ze swoimi rodzinkami i koleżkami miec sie w tym kraju dobrze.Polityka to syf, w którym uczciwi honorowi ludzie raczej nie mają czego szukać. I gdyby nasz pan burmistrz miał więcej honoru, to od początku swojej kadencji realizował by uczciwie wszystkie swoje obietnice przedwyborcze zgodnie z zapowiedzią. Będąc juz na stanowisku nie kontynuował by zadań, które przez niego samego jako radnego, a także ludzi opozycji były tak zawzięcie opluwane. A tak to mamy, że po roku sprawowania władzy, można powiedziec, ze przedwyborcze hasła i mamienie nimi ludzi były mu potrzebne tylko do dojścia do władzy i korzystania z przywilejów władzy tak jak korzystał z nich jego poprzednik. I dzisiaj nie dostrzegam innej sytuacji niż była za Czubinskiego.Pod tym względem nic się nie zmieniło, a że jest inaczej, to tylko krzykliwa propaganda. Tak samo ludzie boją sie o utratę pracy, tak samo pracę można dostać tylko po znajomości i z klucza partyjnego. Ale za to piniądze pozyskane z unii na inwestycje mieliśmy słabe, a teraz nie ma ich wcale.Cyrki z debatą telewizyjną wywołała tylko słabośc kandydata na burmistrza, który nie miał odwagi stanać w szranki ze swoim przeciwnikiem, gdyz wiedział dobrze, że w takiej rywalizacji jest na przegranej pozycji.A ludzmi starszymi nie trzeba manipulować, oni maja swoją mądrosc , a i tak szybciej pozostają pod wpływem telewizji Trwam, radia Maryja i własnego proboszcza.Ale jakby nie było Włodarczyk ze swoją ekipą we wszelkich formach przekazu tez niezłych idiotów chce robić z ludzi .Chyba takie podstępne dojście do władzy pozwoliło mu tkwić w przekonaniu, że ludzie jednak daja się bardzo łatwo manipulować wciskaniem ich każdej ciemnoty. I zamiast pustych frazesów o zawyżaniu kosztów inwestycji przez Czubinskiego, to może było złozyć pozew sadowy o niegospodarnosć. Bo tak to mamy same zarzuty pozbawione jakichkolwiek dowodów, a bez tego stwierdzać sobie, ze on budował drogo a można było taniej, to sobie mozna w kółko, ale to nie jest potwiedzeniem na nic i wszyscy następni mogą w identyczny sposób postępować.I czyzby np. fontanny nie robiła ta sama firma, która dzisiaj za nowego włodarza nie wygrywa przetargów? I Tobie taka fontanna moze nie odpowiadać, ale pozostali mieszkancy niekonieczni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prośba do wszystkich userów - proszę nie odpisywać na post powyżej. Troll sam ze sobą długo nie podyskutuje, więc nie dokarmiajmy internetowego trolla !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tam w Kraśniku z karanymi "elytami"? Nadal mają się dobrze? Chyba pora najwyższa, żeby władze i radni wzięli przykład z Chełma i przestali dopieszczać ludzi stojących na bakier z prawem? Bo jak na razie, to im kto ma więcej za paznokciami (czyt. lewych interesów), tym bliższy awansu zawodowego...Całkiem jak za Czu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...